Nieuws

Voetballen in coronatijd

Beste leden, vrijwilligers, ouders en/of verzorgers,

Het nieuwe seizoen staat weer voor de deur. Dit seizoen is anders dan andere seizoenen i.v.m. covid-19. We volgen hierbij de richtlijnen van het RIVM en de KNVB. Daarom hebben we een protocol opgesteld om het voetbal zijn doorgang te kunnen laten vinden en onze gezondheid niet in gevaar te brengen.

Het protocol kan te alle tijden worden aangepast als de situatie hierom vraagt en/of de richtlijnen wijzigen. Dit protocol wordt naar alle leden verstuurd. We rekenen op jullie medewerking om dit Corona seizoen 2020/2021 zo goed mogelijk te laten verlopen.

Het (jeugd)bestuur en/of vrijwilligers zullen ondersteuning bieden op het sportcomplex om alles zo goed mogelijk te begeleiden. Begeleiders zijn herkenbaar aan het gele hesje.

Lees hier het corona protocol.

Als er vragen/opmerkingen zijn, dan graag contact opnemen met Tim Tjoelker ((wedstrijd)secretaris). Dit kan op 06 12 22 27 53 of email naar tim@vvoldeboorn.nl of maak gebruik van het contactformulier (Onderwerp: COVID-19).

Met sportieve groet,
namens het bestuur
Tim Tjoelker

keyboard_arrow_up