Wedstrijdverslag

Workum JO13 – Oldeboorn JO13

Wedstrijddatum: 17/05/2025
Door: Jeldou
vd Krieke
Uitslag: 5-4

Vandaag 17 mei staat onze laatste competitiewedstrijd gepland. Dit betekend ook ons laatste competitiewedstrijd als dit team.
Het is prachtig weer, en we gaan vol goede moed en veel enthousiasme naar Workum. We spreken af dat we vooral genieten van deze wedstrijd en er met elkaar een leuke laatste wedstrijd van te maken.
We starten de wedstrijd heel goed. Oldeboorn is sterk aan de bal en kan prachtige aanvallen creëren waardoor de bal heel snel en regelmatig bij het doel van Workum komt. Na een hele mooie combinatie weet Jarno het doel te vinden en staan we 1-0. Ook weet Hindrik het net te raken en we gaan met een 0-2 voorsprong de rust in.
Even met zn allen wat drinken en tot rust komen, want we staan voor maar ook Workum weet een paar keer dicht bij een doelpunt te komen.
Na de rust gaan niet helemaal goed van start en weet Workum het net te vinden. 1-2. Maar dan herpakt Oldeboorn zich en weten Hindrik en Marrit nog doelpunten te scoren en staan we 1-4 voor.
Dan gaan we de laatste 10 minuten in, of het nu door de warmte komt, oldeboorn vermoeid raakt of Workum ineens het licht heeft gezien… zeg het maar…. maar zomaar ineens staat het 4-4. De laatste minuten gaan in. Na een prachtige aanval komt Marrit 1 op 1 te staan met de keeper van Workum. Helaas… de keeper weet de bal te stoppen. Maar niet getreurd we gaan gewoon verder. En dan komt ineens Workum 1 op 1 te staan tegenover Jens.. maar zo’n schot daar kan geen keeper tegenop! Jens zit er zeker bij maar weet net niet de bal tegen te houden. Eindstand 5-4

Natuurlijk is het jammer dat we het net verliezen. Maar in kan alleen maar zeggen wat ben ik trots op dit team! Wat hebben ze het afgelopen jaar goed gedaan met zn allen. We speelden elke wedstrijd met 1 wissel, wat betekende dat iedereen er eigenlijk gewoon elke wedstrijd was! Super!! Wat een inzet hebben ze getoond! Een paar prachtige overwinningen weten te maken en hele mooie goals gecreëerd! Na even rekenen kom ik er achter dat ik dit team al 8 jaar train/coach. Wat waren dat super leuke jaren! Volgend seizoen gaan deze toppers het elftal in, onder leiding van Jeen en Jolle. Op naar een nieuwe uitdaging waar ze meer dan klaar voor zijn!

Maar voordat ze dat gaan doen gaan we het als team afsluiten op 7 juni in Tijnje. We gaan mee doen met het Rein Pieter Toernooi en ik heb hier ontzettend veel zin in om het met dit team daar af te sluiten!

Alle teamleden ontzettend bedankt voor jullie inzet en voor de superleuke jaren waarin ik jullie trainer/coach mocht zijn!! We gaan 7 juni een mooi toernooi spelen met z’n allen en ik wens jullie veel plezier en succes in jullie “nieuwe” team volgend seizoen!!

Groeten Jeldou vd Krieke

keyboard_arrow_up