Nieuws

Wedstrijd tegen Drachten

Zaterdag 5 September moesten we tegen Drachten. De eerste goal werd gescoord door Jesse. In de eerste helft heeft het ook heel hard geregend. De tweede goal was ook van Jesse ,helaas vlak daarna werd er een goal tegen gescoord. We zijn met 2-1 de pauze in gegaan. Naar de pauze was de wedstrijd nog niet afgelopen. De 3-1 werd gescoord door Wesley. Een paar minuten later werd er bij ons gescoord en toen werd er nog een keer gescoord het was dus 3-3. Toen begon het spannend te worden het werd 3-4 voor de tegenpartij. We moesten nu wel even doorzetten om terug te komen en dat is gelukt want even later scoorde wesley toen stond het gelijk. Er werd nog een goal gescoord door de tegen partij maar die telde niet want het was buitenspel. Toen de wedstrijd bijna klaar was werd er nog een goal gescoord door een mooie voorzet van Jesse en hij werd er in gekopt door wesley. De eindstand werd 5-4 voor ons.

Jelte van der Bij

keyboard_arrow_up