Nieuws

V-ton app geïntroduceerd bij jeugdteams v.v. Oldeboorn!

Op 12 maart aanstaande komt Wiebe Lageveen van V-ton naar onze club om de trainingsapp te introduceren en toe te lichten aan onze jeugdtrainers- en leiders.

Als vereniging wilden we graag de jeugd op een meer gestructureerde wijze trainingen aanbieden. Dat is mogelijk met de V-ton app. Met deze app kan de jeugd elke week werken aan een duidelijk doel, bijvoorbeeld verdedigen of positiespel. Zo is het voor de trainers eenvoudiger om een training te geven en krijgt de jeugd meer variatie. Daarnaast hopen we dat het door deze app ook eenvoudiger is om vrijwilligers te binden.

Zodra de app in gebruik is kunnen jeugdleden ook thuis aan de slag met de app, waar filmpjes en oefeningen op staan. Ieder lid kan een eigen account aanmaken. Kijk voor meer informatie op www.vton.nl.

Verdere info over de app voor jeugdleden volgt t.z.t.

keyboard_arrow_up